Zasady publikacji

Czekamy na wasze teksty, które mogą być reakcjami na nasze teksty (z kwartalnika, ze strony internetowej, lub fanpage’a – https://www.facebook.com/Terapia-Os%C3%B3b-Uzale%C5%BCnionych-i-ich-Bliskich-101468928777154), ale mogą być też od początku autorskimi przemyśleniami w temacie uzależnień.

Może będziecie chcieli Państwo podzielić się historią ewolucji swoich poglądów odnośnie pracy z osobami z kręgu uzależnienia. Wiemy wszak, że na różnych etapach pracy operacjonalizujemy i interweniujemy w różny sposób. To bardzo ciekawe, jakie myślenie, w jakim czasie, sprawdzało się wam najlepiej.

A może odważycie się 😉 opowiedzieć o swoich interwencjach w konkretnych przypadkach. Jak udało się wam poruszyć pacjenta/klienta, dotrzeć do niego, zainspirować. Co zadziałało?

Chętnie przyjmiemy też do publikacji, recenzje książek, artykułów, wykładów, filmów itp.

We wszystkich nadesłanych materiałach prosimy o zachowanie najwyżsyzch standardów merytorycznych, stylistyczno-ortograficznych, etycznych i kulturowych.

Sugerujemy zamieszczanie źródeł i bibliografii. Materaiły nie powinny przekraczać jednej strony pisanej 13 tką, co daje ok. 1800 znaków ze spacjami.

Pozwolimy sobie na decydowanie o tym, które teksty będą publikowane na funpage’u, a które na stornie www

Teksty będą czytane i kwalifikowane do publikacji ale nie zatrudniamy korektora, który profesjonalnie przygotowuje treści do ich wydania. Dlatego decydując się na przysłanie tekstu prosimy o uwzględnianie powyższych wskazówek.

Teksty prosimy wysyłać na adres piotr.cholerzynski@touib.pl

Odezwij się do nas